Ceny dopravy

Kalkulace dopravních služeb jsou nastaveny pro menší a střední zakázky standartního sortimentu expedované smluvní dopravou ze skladu dodavatele Svět Kamene, Jáchymovská 39/128, Karlovy Vary 36004 nebo přímo ze skladu konkrétního dodavatele(výrobce).Pro zakázky většího rozsahu se cena dopravy naceňuje individuálně.

Individuální nacenění dopravy je nutné zejména v těchto případech.

-Větší množství objednaného zboží
-Kamionová doprava přímo ze zahraničí
-Nadrozměrné zboží
-Volně ložené zboží (valouny,drtě,kostky,lomový kámen)
-Doprava s hydraulickou rukou
-Zakázky s kombinovaným závozem

 

Dodací lhůta

Dodací lhůta zboží expedovaného ze skladových zásob je obvykle 1-3 pracovní dny. V případě nedostatku požadovaného zboží na skladě nebo u zboží objednaného na zakázku je termín dodavatelem upřesněn a se zákazníkem konzultován .

V zimních měsících je z důvodu nepříznivého počasí velká část kamenolomů uzavřena , zboží nemusí být k dispozici.

Paletové hospodářství

Zboží je standartně expedováno na nevratných paletách, které jsou zdarma. Pokud je zboží baleno na EURO paletách je zákazníkovi hodnota palet vyčíslena v potvrzené objednávce

Vrácení zboží

Zákazník má právo vrátit pouze zboží dodané z běžných skladových zásob, v původním obalu a na původní paletě, ke zboží musí být přiložena kopie průvodního dokladu zboží (faktura,dodací list apod.) Zboží které bylo objednáno a prodáno na zakázku nelze vracet. Dopravní náklady při vrácení zboží nese zákazník. Pokud u vráceného zboží nesouhlasí hmotnost, metry dodaného a vráceného zboží, nebo je kámen zákazníkem přeskládán, nebude toto zboží přijato. Zboží je možno vrátit do 14 dnů.

Reklamace zboží

Reklamace zboží lze provádět do 14 dnů a skryté závady do 30 dnů od převzetí zboží. Reklamace musí být zákazníkem podána písemnou formou nebo elektronicky na adresu dodavatele, s popisem závady, kontaktem na zákazníka, kopií nebo číslem fakury, dodacího listu nebo jiného určujícího dokladu. Závady, zjištěné již při převzetí, je nutné uvést řidiči vozidla do dodacího listu.

Dodavatel je povinnen do 3 pracovních dnů od doručení potvrdit přijetí reklamace a v nejbližším možném termínu, nejdéle však do 30 dnů reklamaci vyřešit.

Reklamovat zboží nelze v následujících případech:

– různé barevné šarže kamene nebo směsí
– různé barevné šarže kamene při realizaci, pokud není odebíráno rovnoměrně z více palet najednou
– povrchové znečištění kamene prachem a pelem vzniklé těžbou nebo zpracováním kamene
– nevhodná volba, použití nebo zpracování dodaného zboží zákazníkem
– nesprávné stanovení spotřeby kamene a doplňkového sortimentu

Platební podmínky

Způsoby úhrady

– bankovním převodem
– hotově při osobním odběru ve skladu dodavatele